MÖBLER / Kistor / Kista 6148175
nr 614 8175
Kista
1800-tal, bemålad, längd: 88
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2009
kl 19:17:39
7/12 19:12:39
Pakistanska mattor